Державний комунальний дошкільний виховний заклад №30 комунальної форми власності побудований за типовим проектом у 1989 році, розрахований на 12 груп (220 місць).

Із-за зменшення контингенту дітей дитячий садок був ліквідований у 1996 році рішенням виконкому Харківської міської ради від 29.05.1996 № 486. У частині приміщення дошкільного навчального закладу (площа – 2790,8 м2) з 1997 року по грудень 2013 року функціонував Дзержинський районний військовий комісаріат м. Харкова. З грудня 2013 року ця частина приміщення не використовується.

Управлінням комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради частина зазначеного нежитлового приміщення площею 2790,8м2 передана в оперативне управління управлінню освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради з метою відновлення діяльності дитячого садка.

Враховуючи численні запити батьків на влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів мікрорайону Олексіївка (№№ 27, 416, 430, 437), необхідність забезпечення гарантованого права дітей на доступність здобуття дошкільної освіти рішенням 33 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 23.04.2014 № 1573/14 було створено комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 30 Харківської міської ради».

На сьогоднішній день частина будівлі дошкільного навчального закладу капітально відремонтована, введені в дію харчоблок, пральня, медичний блок, кожна вікова група має окреме приміщення, в якому обладнано ігрову, спальну, гігієнічну кімнати та роздягальню.

Територія дитячого садка упорядкована, огороджена новим парканом, розбиті клумби, проведено асфальтування. На ігрових майданчиках побудовані павільйони, встановлено нове ігрове обладнання.

/Files/images/18.gif