/Files/images/kartinki_2017/ИСУО.JPG

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку.

Тепер створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

Як же зареєструватися до єдиної комп’ютерної бази даних?

Для реєстраціїї до нашого закладу - просто натискайте на зображення нижче та подайте заявку на вступ

/Files/images/kartinki_2017/Снимок.JPG

Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про чергу в дошкільну установу, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки нашого міста.

Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в управління освіти з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

/Files/images/73.gif

При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи у дошкільному закладі. Подача в електронному вигляді заяви забезпечить попередню реєстрацію дитини в електронній черзі до дитячого садочка з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

/Files/images/7020.gif

Кiлькiсть переглядiв: 838