Прийом до закладів освіти - Департамент освіти і науки Києва

Правила прийому дітей до закладу освіти

Електронна черга в дитячий садок в Україні: як правильно записати ...

Прийом до дошкільного навчального закладу здійснюється на підставі наступних документів:

· Направлення з електронної черги з Управління Освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

· Медична довідка про стан здоров’я дитини (форма 026/о)

· Карта профілактичних щеплень (форма 063/о)

· Свідоцтва про народження дитини (копія)

· Заява від батьків, або осіб які їх замінюють.

Для оформлення дитини в дошкільний навчальний заклад необхідно обовязково зареєструватися в електронній черзі до дошкільного навчального закладу.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Для Вас створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

Електронна регестрація в заклад дошкільної освіти

Електронна черга в дитячі садки України: як прилаштувати дітей у ...

На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі.

Сайт створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО:

Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію.
Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити з просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Кiлькiсть переглядiв: 589