/Files/images/kartinki_2018/maestras.gif

Ваша дитина почала відвідувати дитячий садок.

Природно, для неї це дуже важкий крок.

Щоб малюк швидко звик до дошкільної установи, йому треба допомогти. І саме батьки повинні навчити свою дитину правильно поводитися в дитсадку.
Починати підготовку до цього періоду необхідно задовго до вступу в садок.
Зазвичай до дитячого садку діти йдуть з уже сформованими навичками самообслуговування. Так, вони повинні самі одягатися і роздягатися, самостійно ходити в туалет, вміти користуватися столовими приборами.
Багато батьків намагаються перед тим, як віддати дитину в дошкільний заклад, перебудувати весь домашній режим під розпорядок дитячого саду. І це правильно, оскільки дитина вже зможе легко прокидатися вранці, є в строго певні години, тобто дотримуватися розпорядку дня.
Дуже важливо, щоб малюк спав вдень. Починайте відновлювати денний сон поступово. На це може піти багато часу, але дитина від цього тільки виграє.
Намагайтеся постійно прищеплювати синові чи доньці доброту, вміння спілкуватися, почуття колективізму. Це дуже необхідні якості, оскільки в дитячому садку всі іграшки будуть загальними, а ваше чадо буде змушене підкорятися загальним вимогам.
Виконуйте всі вимоги вихователя - від завдання вивчити віршик до підготовки будь-якого костюма до свята.
Дитина не повинна відчувати себе гірше за інших, заздрити їм або соромитися своїх батьків.
Ні в якому разі не з'ясовуйте відносин з вихователем у присутності дитини.
Постарайтеся налагодити з педагогами тісний контакт. Це дозволить бути завжди в курсі всіх подій, а також допоможе уникнути багатьох прорахунків у вихованні дитини.
У перший час перебування в дитячому садку дитина може вести себе не зовсім правильно, але лаяти його не варто.
Малюк ще не розуміє, що погано, а що добре. Тому ви повинні просто розібратися в ситуації разом.
Якщо малюк швидко вчиться навичкам спілкування з дітьми і іграм, це дуже добре. У таких дітей адаптація до дошкільної установи проходить швидко і безболісно.
Коли дитина вже звикне до дитячого саду, батьки дізнаються це з поведінки малюка. Він буде спокійно лягати спати, позбавиться від нічних кошмарів і страхів. Також в нього з'явиться багато друзів, з якими буде охоче грати.